ParaTikla İle Para Kazan

Yazar: King_Wolf Security Pages Yorum Yap 1 Mayıs 2009 Cuma
İnternet'ten tıklayarak ve tıklatarak para kazanma bilgileri veriyorum arkadaşlar

ParaTikla İle Para Kazan
ParaTıkla Kazanç Fırsatları
- Tıklayarak Para Kazanın
- E-Mail Okuyarak Para Kazanın
- Üye Olarak Para Kazanın
- Yeni Üyelerimize 5 YTL Bonus
- Alt Üyelerinizden Komisyon Kazanın
- Özel Üyelikle %50 Ekstra Kazanın
- Zamanında ve Kesin Ödeme
Nasıl Para Kazanacaksınız ?
"Tıklayarak Para Kazanın"

Bu sistemde menude yer alan banner ve linklere tıklayarak belirtilen süre boyunca yönlendirilen internet sitesini gezemeniz gerekmektedir.Sayfanın en üstünde yer alan tracker önerilen zaman tamamlandığında sizi bilgilendirerek,ilgili linkin altında belirtilen kazanç miktarınızı otomatik olarak hesabınıza işler.Aynı anda birden fazla bağlantıyı gezmeniz mümkün olmadığından,bütün linkleri aynı anda açmanız durumunda kazancınız hesabınıza eklenemez ve trackerdan hata mesajı alırsınız.
"Üye Olarak Para Kazanın"
Paratikla.com üye ol kazan menüsünde bulunan ve size uygun internet siteleri, forumlar,e-mail bültenleri…vb sistemlere talimatlar doğrultusunda üye olarak para kazanabilirsiniz.Sistemlere üyelik işleminiz tamamlandığında onay sayfasındaki formu doldurarak belirtilen kazanç miktarınızı talep etmeniz gerekmektedir.Gönderdiğiniz form incelenip üyeliğiniz onaylandıktan sonra kazancınız hesabınıza aktarılacaktır.
"E-Mail Okuyarak Para Kazanın"
Paratikla.com kazanç olanakları arasında bulunan bu sistemde ilgi alanlarınız doğrultusunda size mailler gönderilir ve bu mailleri belirtilen süre zarfında okuduğunuz takdirde mail içerisinde belirtilmiş olan kazanç miktarı hesabınıza yansıtılır.
"Tavsiye Edin Para Kazanın"
Paratikla.com üyesi olduktan sonra sitemizi tavsiye ederek kendinize alt üye grupları oluşturabilirsiniz.Sizin tavsiyenizle sitemize üye olan 1. dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %20’si,2.dereceden alt üyelerin aktif kazançlarının %10′u ve 3.dereceden alt üyelerin kazançlarının %5′i bonus olarak hesabınıza işlenir.Tavsiye link veya banner kodlarınızı Paratikla.com özel menüde bulabilirsiniz.
"Özel Üyelikle Daha Fazla Para Kazanın"
Paratikla.com üyelerine daha fazla kazanç imkanı sunabilmek için özel üyelik programı geliştirmiştir.Özel üye olduğunuz takdirde sitedeki sistemde yayınlanan reklam linkleri üzerinde belirtilen miktarların %50’si kadar daha fazla gelir hesabınıza yansıtılır. Paratikla.com’a sadece 20 YTL ödeyerek 1 yıl özel üye olabilirsiniz.
Paratikla.com zamanla bünyesine yeni kazanç olanakları ekleyerek,oluşan sistemleri kullanıcılarıyla paylaşmaya devam edecektir.

Ödemenizi Nasıl Alacaksınız ?
Paratikla.com üyelerine kesintisiz ve zamanında ödeme yapmaktadır.Sistemimizde minumum ödeme tutarı "30 YTL" olmakla beraber "Eft/Banka Havalesi" ve internet üzerinden para transfer olanağı sunan "PayPal ve E-Gold" ödeme sistemleri kullanılmaktadır. Paratikla hesabınızdaki kazanç miktarınız 30 YTL’ye ulaştığı anda hesap girişinizde belirecek olan "Ödeme Al" butonu ile para çekme talebinizi bize iletebilirsiniz. Para çekme talebinizin bize iletilmesinden itibaren en geç "3 iş günü" içerisinde kazancınız belirtmiş olduğunuz hesaba aktarılır.
ÜYE OLMAK İÇİN LİNK'E TIKLA http://www.paratikla.com/signup.php?r=20710
Yazıyı paylaş:  
StumpleUpon DiggIt! Del.icio.us Yahoo TechnoratiReddit Google Twitter Friend Feed Facebook

Etiketler:
Bu yazıya yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan siz olun!
:)) ;)) ;;) :D ;) :p :(( :) :( :X =(( :-o :-/ :-* :| 8-} :)] ~x( :-t b-( :-L x( =))

Yorum Gönder

Yorumlarınızı esirgemeyiniz, sizin de bu yazı hakkındaki düşüncelerinizi belirtme hakkınız var.
Lütfen yorumlarken, kişi ve kurum haklarını zedeleyici kelimeler kullanmayınız!

: ) -> :) , : D -> :D , : P -> :P ,
: ( -> :( , ; ) -> ;)

Hakkımda

Fotoğrafım
6 yıldır hack ve security alanında yoğunlaştım.Bir çok şey gördüm geçirdim son günlerime yakında sizleri bilgilendirmek amacıyla açtım bunu
iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması | iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması | iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması | iyinet frmtr trkygnclr webmaster seo yarışması